.: Návod :.
 

 

 

 

 

 

 


LEVEL 1: FOUNDRY

V každym kole máte ještě 5 bodíků do statistiky a jednu desku (samozřejmně šikovně schovanou.)

SCORE 10000, 30000, 60000: To je snad jasný
Colect SKATE: Musíte posbírat nápis SKATE z kolem se povalujících písmen.
Get the scecret tape: Musíte najít kazetu, když začínáte po levý i pravý straně jsou plošiny, skočte na ně a dojeďte do prosklené místnosti, odtud skočte na traverzu po pravé straně, grind a máte to.
50-50 TC´S RAIL: Jeďte dolu a přeskočte u rampu, teď máte nalevo takovej můstek a jeho levý zábradlí zgrindujete 50-50.
SOAK THE FOREMAN: Jeďte dolu a vpravo vyjeďte nahoru uvidíte chlápka a zgrajndujete zábradlí s dvěma panely za ním.
GRIND THE MOLTEN BUCKET:Jedete na druhou stranu továrny a uvidíte zvon, kterej leje železo a zgrajndujete zábradlí po stranách zvonu.
UN-JAM 5 VALVES:Slajdujte tyč u 5 červeně svítících senzorů po stranách továrny. 


LEVEL 2: CANADA
SCORE 35000, 70000, 120000: To je snad jasný
Colect SKATE: Musíte posbírat nápis SKATE z kolem se povalujících písmen.
Get the scecret tape: Musíte najít kazetu, sjeďte z rampy otočte se o 180 stupňů a skočte na můstek, projeďte stromem a zahněte vpravo po kládě se dostaňte až k jakési červené věci s pákou nalevo od vás, přegrindujte ji a napravo od močícího chlápka vyjede rampa, skočte na ni a z ní na další rampu a z ní na další je na ní lepší skákat bonnelesem a na kolejnici vpravo je kazeta.
NOSEGRIND AROUND THE HORN: Sjeďte z rampy otočte se o 180 stupňů a skočte na můstek za váma je takový zábradlí z provazu skočte na něj nosegrindem a snažte se dojéct co nejdál.
GET CHUCK UNSTUCK:Když sjedete z rampy tak vlevo za zábradlim je kluk přimrzlej jazykem ke stromu jeďte k němu a pomozte mu.
BURY THAT BULLY: Jeďte z rampy otočte se o 180 stupňů a zkočte do zasněženého stromu vpravo.
IMPRES THE SKATERS:Musíte zaujmout 5 skaterů nějakym macatym trikem. Je lepší si napřed vočíhnout, kde sou.  


LEVEL 3: RIO

První soutěž v Tonym musíte co nejvíce zaujmout porotu. Každý pád vám uškodí a navíc porotci se vám budou smát. Musíte mít velký skóre tak kolem 40000 abyste prolezli a tak 100000 abyste byli první.  


LEVEL 4: SUBURBIA

SCORE 55000, 110000, 200000:
To je snad jasný
Colect SKATE: Musíte posbírat nápis SKATE z kolem se povalujících písmen.
Get the scecret tape: Poté co pomůžete hubenému muži, jeďte do místnosti, kterou vám vysekal, skočte přes zeď vpravo a po plošině vyjeďte do baráku, projeďte skrz a na tyči za oknem je kazetka.
HEELFLIP THE TRAILER HOP: Sjeďte a nalevo od vás sou tři baráčky, jeden má na jedný straně rádius a na druhý bank, vy ho musíte přeskočit z banku do rádiusu heelflipem. (bank= rovný nájezd)
SQUASH 5 PUMPKINS:Musíte rozbít 5 dýní, které sou po rozházené po městě.
HELP THE THIN MAN: Sjeďte a otočte se vpravo, uvidíte stavení, jeďte tam a seberte sekyru. Teď jeďte na zámek a dejte ji hubenému muži.
RESTORE POWER TO THE DISH:Musíte sundat větve z vedení. Jeďte rovně a přeskočte přes plot k bazénu, vlevo vyjeďte na střechu a otočte se proti vám je první drát s větvema , zgrindujte ho až na konec. Zastavte se na střeše a otočte se a máte tu druhý drát, taky zgrindovat až na konec, no a je to. 


LEVEL 5: AIRPORT

SCORE 75000, 150000, 300000: To je snad jasný
Colect SKATE: Musíte posbírat nápis SKATE z kolem se povalujících písmen.
Get the scecret tape: Jeďte furt rovně až do prosklené haly, zahněte vpravo, a až uvidíte francouzskou vlajku, tak nalevo od ní je nájezd, z něj skočte doprava na nejvyšší zábradlí a dogrindujte až pro kazetu.
CROOKED GRIND AROUND BAGGAGE CLAIM: Hned na začátku skočte za pravý pult, projeďte rentgenem, okolo vrtulníku po schodech dolu. Tam uvidíte kulatej stroj a jeho spodní část sjedete crooked grindem.
VISIT 10 COUNTRIES:Jeďte furt rovně až do prosklené haly, zahněte vpravo, a až uvidíte francouzskou vlajku, tak skočte na zábradlí u ní, snažte se dojet co nejdál a když spadnete nevadí, nahoru a znova. Musíte schodit celkem 10 vlajek, je jedno kolik najednou, ale do 2 minut jich musí bejt 10. .
GET THE TICKETS TO YOUR SKATE BUDDY:Zgrindujte pult nalevo od vás na začátku, máte letenku teď ji musíte dovést kámošovi v hale (je vlevo v hale a stojí u zábradlí). Ale bacha, během cesty nesmíte spadnout a nesmíte projéct detektorem.
STOP THE PICKPOCKETS:SMusíte sejmout 5 kapsářů na letišti. Poznáte je lehce, sou v černym a když vás uvidej tak začnou utíkat.


LEVEL 6: SKATER ISLAND

Tak tady je to už náhul, porota přísná a abyste uspěli musíte do toho dát všechno. Radim vám dělejte dlouhý sérky a zlatý triky. 


LEVEL 7: LOS ANGELES

SCORE 100000, 190000, 400000: To je snad jasný
Colect SKATE: Musíte posbírat nápis SKATE z kolem se povalujících písmen.
Get the scecret tape: Tak tady je to hustý. Hned na začátku vlevo od vás je drát vedoucí až na střechu baráku - grind až na střechu, od tuď až na dálnici a z dřevěné skočky na římsu domu, z ní na další červenou římsu a zastavte se, otočte se vpravo a z výčnělku římsy skočte až na tyč, na které je kazeta.
VARIAL KICKFLIP THE TOWER RAILS GAP: Seskočte ze schodů a zahněte vpravo, projeďte prosklenou halou až narazíte na dvoje schody u sebe se zábradlim, nevim jak bych to popsal je to v GOALS VIDEO, rozjeďte se a skočte na zábradlí vyjeďte až na nahoru, kopněte tam varial kickflip a dopadněte zase do grindu.
FREE BALLIN:Dolů ze schodů, skrz průchod a zastavte se až před fialovou U-rampou. Vpravo od vás budou 2 koule a ty schoďte nárazem do nich.
START EARTHQUAKE:Musíte spustit zemětřesení zgrindováním 4 zábradlí. Když začínáte, zahněte vlevo a vemte to dolu po tom levym, zahněte vpravo a vemte další u záhonku, zase vpravo a podél silnice nahoru je třetí, po něm zase vpravo a v průchodu na levé straně je poslední.
BLOCK THE CAR:Neni nic jednoduššího, než zastavit lupiče padajícim autem. Jeďte jako pro kazetu a na dálnici zahněte vpravo až uvidíte auto tak ho přegrindujte. 


LEVEL 8: TOKYO

Šílenej nářez jestli ste Toňáka nehráli nikdy předtim nebo jestli v něm nejste vyježdění na úroveň poloprofíka, tak nemáte šanci vyhrát zlatou. Můj typ je dávat si hooodně dlouhý sérky nejmíň za 50-100,000 (flip->gring->flip->grind->flip->manual->flip->manual->flip- pokuď bude možno zkoušejte do to řadit speciály, darkslide, truckstand apod.) nebo dobrý airy muj typ je vysoká rychlost skočit z nollie nebo fakie ollie v rádiusu dát flip a hned po něm grab, popřípadě zlatej trik a to celý odjet revertem, pro ty, kdo neví jak se revert dělá tak je to klávesa, kterou děláte nollie, doporučuju si jí dát na x nebo n protože to máte hned u prstů. Jo a ty triky se snažte hodně protáčet aspoň na 540 a pak byste mohli bejt i třetí aspoň jásem se líp neumístil.


LEVEL 9: CRUISE SHIP
Colect SKATE: Musíte posbírat nápis SKATE z kolem se povalujících písmen.
Get the scecret tape:Nejdřív musíte vypustit bazén a to uděláte takhle. Na jedný straně jakéhosi komína u bazénu je krátkej rail s kohoutem-grind. V bazénu se musíte rozskákat tak abyste se dostali do grindu na laně nad váma no a pak už jenom grind až na komín a z rampy pro kazetu.
IMPRESS 7 NEVERSOFT GIRLS: Musíte zapůsobit na 7 neversofťáckej roštěnek, prostě udělat nějakej macatej trik.  
 


CLOSE


 

.: Home :: Základní info :: Recenze :: Návod :: Screenshoty :: Wallpapery :: Cheaty :: Download :: Links :: E-mail :.


 Tyto stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 800*600 a Microsoft Internet Explorer 5.5 a vyšší
 Jakékoliv rady, připomínky či návrhy na spolupráci posílejte na adresu
trci@centrum.cz
 
©opyright by Oxygen Web Design 200X